Пријава испита
Јавне одбране радова
Фитомедицина – АКРЕДИТОВАНА
Агрономија – АКРЕДИТОВАНА
Менаџмент – АКРЕДИТОВАН
Мејлови
Категорије
-
Последње објављено
- 20410 15. јула 2024.
- Пословна економија 19. јуна 2024.
- Колоквијуми: Загађење и заштита земљишта, Педологија и Агрохемија 17. јуна 2024.
- Управљање људским ресурсима 17. јуна 2024.
- РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ПРАКТИЧНЕ ОБУКЕ У БИЉНОЈ ПРОИЗВОДЊИ I 12. јуна 2024.
- Резултати колоквијума из предмета „Загађење и заштита земљишта“ 11. јуна 2024.
- У склопу пројекта “ Боље тло за боље сутра“ (BS2BT) 05.06.2024, успешно је спроведен тренинг полазника на Академији струковних студија Шабац // As part of the project „Better soil for a better tomorrow“ (BS2BT) on 05.06.2024, the training of participants at the Academy of partner projects of construction studies was successfully launched 7. јуна 2024.
- РЕЗУЛТАТИ ЧЕТВРТОГ (ДРУГОГ) ТЕСТА ИЗ ПРЕДМЕТА ПОСЛОВНИ ЕНГЛЕСКИ 1 5. јуна 2024.
- РЕЗУЛТАТИ ДРУГОГ ТЕСТА, ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 5. јуна 2024.
- Јунски испитни рок 2024 28. маја 2024.
Најновији постови
- Конкурс за упис студената (Основне струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.Конкурс за упис студената у прву годину OСНОВНИХ струковних студија на сва три Одсека Академије струковних студија Шабац у ДРУГОМ УПИСНОМ РОКУ налази се у менију УПИС 2024/25 Конкурс за ...
- Конкурс за упис студената (Мастер струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.Конкурс за упис студената у прву годину МАСТЕР струковних студија на сва три Одсека Академије струковних студија Шабац у ДРУГОМ УПИСНОМ РОКУ налази се у менију УПИС 2024/25 Конкурс за ...
- ДРУГИ УПИСНИ РОК (Мастер струковне студије) – Конкурсни термини 17. јула 2024.
- ДРУГИ УПИСНИ РОК (Основне струковне студије) – Конкурсни термини 17. јула 2024.
- МАСТЕР струковне студије – КОНАЧНЕ ранг листе (први уписни рок) 10. јула 2024.КОНАЧНЕ ранг листе кандидата за упис у прву годину МАСТЕР струковних студија у ПРВОМ уписном року могу се преузети са ОВОГ ЛИНКА
- Конкурс за упис студената (Основне струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.
Днавне архиве: 24. јануара 2024.
Хотелијерство
1. Јована Петровић – 10 2. Јована Богдановић – 8 3. Кристина Милунић – 8 4. Димитрије Кулезић – 8 5. Милица Познановић – 7 6. Теодора Машић – 8 7. Николина Шумански – 7 8. Мирјана Јаковљевић – 5 … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Метеорологија са климатологијом / колоквијум
Име и презиме Број бодова Стајчић Сања 19 Џиновић Исидора 18 Живковић Јована 16 Вуковић Ђорђе 14 Нинковић Милош 13 Петровић Јелена 12 Милисављевић Стефан 12 Стошић Далибор 11 Филиповић Ђорђе 11 Ђорђе Петровић 11 Јанчић Душан 11
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Управљање инвестицијама
1. Стефан Тошић – 8 2. Драгана Бижић – 8 3. Јелена Раичковић – 9 4. Александар Николић – 9 5. Јована Тетиковић – 9 6. Марко Арсеновић – 9 7. Бојана Аврамовић – 9 8. Сашка Гранић – 8 … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар