Пријава испита
Јавне одбране радова
Фитомедицина – АКРЕДИТОВАНА
Агрономија – АКРЕДИТОВАНА
Менаџмент – АКРЕДИТОВАН
Мејлови
Категорије
-
Последње објављено
- 20410 15. јула 2024.
- Пословна економија 19. јуна 2024.
- Колоквијуми: Загађење и заштита земљишта, Педологија и Агрохемија 17. јуна 2024.
- Управљање људским ресурсима 17. јуна 2024.
- РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ПРАКТИЧНЕ ОБУКЕ У БИЉНОЈ ПРОИЗВОДЊИ I 12. јуна 2024.
- Резултати колоквијума из предмета „Загађење и заштита земљишта“ 11. јуна 2024.
- У склопу пројекта “ Боље тло за боље сутра“ (BS2BT) 05.06.2024, успешно је спроведен тренинг полазника на Академији струковних студија Шабац // As part of the project „Better soil for a better tomorrow“ (BS2BT) on 05.06.2024, the training of participants at the Academy of partner projects of construction studies was successfully launched 7. јуна 2024.
- РЕЗУЛТАТИ ЧЕТВРТОГ (ДРУГОГ) ТЕСТА ИЗ ПРЕДМЕТА ПОСЛОВНИ ЕНГЛЕСКИ 1 5. јуна 2024.
- РЕЗУЛТАТИ ДРУГОГ ТЕСТА, ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 5. јуна 2024.
- Јунски испитни рок 2024 28. маја 2024.
Најновији постови
- Конкурс за упис студената (Основне струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.Конкурс за упис студената у прву годину OСНОВНИХ струковних студија на сва три Одсека Академије струковних студија Шабац у ДРУГОМ УПИСНОМ РОКУ налази се у менију УПИС 2024/25 Конкурс за ...
- Конкурс за упис студената (Мастер струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.Конкурс за упис студената у прву годину МАСТЕР струковних студија на сва три Одсека Академије струковних студија Шабац у ДРУГОМ УПИСНОМ РОКУ налази се у менију УПИС 2024/25 Конкурс за ...
- ДРУГИ УПИСНИ РОК (Мастер струковне студије) – Конкурсни термини 17. јула 2024.
- ДРУГИ УПИСНИ РОК (Основне струковне студије) – Конкурсни термини 17. јула 2024.
- МАСТЕР струковне студије – КОНАЧНЕ ранг листе (први уписни рок) 10. јула 2024.КОНАЧНЕ ранг листе кандидата за упис у прву годину МАСТЕР струковних студија у ПРВОМ уписном року могу се преузети са ОВОГ ЛИНКА
- Конкурс за упис студената (Основне струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.
Месечне архиве: април 2023
Листа кандидата
Утврђена листа кандидата студ. МСС Пољ. одсек Утврђена листа кандидата ОСС Пољ. одсек
Објављено под СЕКРЕТАРИЈАТ
Оставите коментар
Академија неће радити
Академија неће радити од петка 14.4. до понедељка 17.4.2023. године. Први радни дан је уторак 18.4.2023.
Објављено под ОБАВЕШТЕЊА, СЕКРЕТАРИЈАТ
Оставите коментар
Резултати првог теста – Пољопривредне машине, 11. април 2023.
Тест су положили: Маја Антонијевић 16 бодова Марија Урошевић 16 бодова Катарина Андрић 16 бодова Милан Мањенчић 15 бодова Радиша Ивановић 14 бодова Јован Мањенчић 13 бодова Ђорђе Јоцић 12 бодова Никола Ђурић 12 бодова Разуменка Цикотић 12 бодова Александар … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
SECOND CALL / GLOBAL CHALLENGES THROUGH THE PRISM OF RURAL DEVELOPMENT IN THE SECTOR OF AGRICULTURE AND TOURISM
Dear friends, at the link below you can download the document and make conversant yourself with the conditions of the invitation in detail: TRADE FAIR AND INTERNATIONAL CONFERENCE
Објављено под ОБАВЕШТЕЊА
Оставите коментар
Редовни избори за председника и чланове Студентског парламента Академије
Редовни избори за председника и чланове Студентског парламента Академије
Објављено под ОБАВЕШТЕЊА, СЕКРЕТАРИЈАТ
Оставите коментар
Резултати првог колоквијума – Управљање људским ресурсима
Лазаревић Катарина – 15 бодова Деспотовић Емилија – 12 бодова Танасић Наташа – 10 бодова Тешић Маријана – 20 бодова Глишић Маријана – 10 бодова Богићевић Маја – 18 бодова Миљковић Сара – 18 бодова Сокановић Сретена – 10 бодова … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Резултати првог олоквијума из Економике туризма и угоститељства
Вељко Анђелић 0/20 Димитрије Кулезић 14/20 Милица Познановић 08/20 Теодора Машић 08/20 Николина Шумански 08/20 Анастасија Мирковић 13/20 Јована Петровић 20/20 Марија Јошић 01/20 Катарина Дикановић 20/20 Јованa Богдановић 17/20 Кристина Милунић 18/20
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
РЕЗУЛТАТИ I КОЛОКВИЈУМА ИЗ ПРЕДМЕТА ПОНАШАЊЕ И ЗАШТИТА ПОТРОШАЧА
1. Јована Тетиковић 13 бодова 2. Срећко Перић 12 бодова 3. Бојана Аврамовић 18 бодова 4. Наташа Ранковић 20 бодова 5. Александра Стефановић 12 бодова 6. Урош Чупић 20 бодова
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Рурални развој и туризам
1. Милош Јеринић 11/15 2. Бојана Радовић 14/15 3. Ребека Тмушић 15/15
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
РЕЗУЛТАТИ I КОЛОКВИЈУМА ИЗ ПРЕДМЕТА „ОСНОВИ РАЧУНОВОДСТВА“
РЕЗУЛТАТИ I КОЛОКВИЈУМА ИЗ ПРЕДМЕТА „ОСНОВИ РАЧУНОВОДСТВА“ 1. Катарина Лазаревић 11 бодова 2. Ђорђе Бабић 14 бодова 3. Наташа Танасић 12 бодова 4. Емилија Деспотовић 11 бодова 5. Данијела Коларић 14 бодова 6. Јелена Тмушић 14 бодова
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар