Пријава испита
Септембарски испитни рок
Јавне одбране радова
Фитомедицина – АКРЕДИТОВАНА
Агрономија – АКРЕДИТОВАНА
Менаџмент – АКРЕДИТОВАН
Мејлови
Категорије
-
Последње објављено
- Пријава испита // 09., 10., и 11. септембар 2024. од 09-14 часова у просторијама Одсека 5. септембра 2024.
- Сви испити заказани 02.09. 2024. године код проф. др Сузане Кнежевић 27. августа 2024.
- Analiza i preporuke doprinosa Torinskom procesu, kroz projekat „Bolje tlo za bolje sutra“ u kome je učestvovala Akademija strukovnih studja Šabac. 14. августа 2024.
- Септембарски испитни рок 12. августа 2024.
- ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА I, II и III ГОДИНЕ ОСНОВНИХ СТРУКОВНИХ И МАСТЕР СТРУКОВНИХ СТУДИЈА ПРИЈАВА ИСПИТА У СЕПТЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ 15. јула 2024.
- Пословна економија 19. јуна 2024.
- Колоквијуми: Загађење и заштита земљишта, Педологија и Агрохемија 17. јуна 2024.
- Управљање људским ресурсима 17. јуна 2024.
- РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ПРАКТИЧНЕ ОБУКЕ У БИЉНОЈ ПРОИЗВОДЊИ I 12. јуна 2024.
- Резултати колоквијума из предмета „Загађење и заштита земљишта“ 11. јуна 2024.
Најновији постови
- Препоруке доприноса Торинском процесу, кроз пројекат “Боље тло за боље сутра” у коме је учествовала Академија струковних студија Шабац 14. августа 2024.Preporuke – Torinski proces Recommendations – Turin process
- Конкурс за упис студената (Основне струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.Конкурс за упис студената у прву годину OСНОВНИХ струковних студија на сва три Одсека Академије струковних студија Шабац у ДРУГОМ УПИСНОМ РОКУ налази се у менију УПИС 2024/25 Конкурс за ...
- Конкурс за упис студената (Мастер струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.Конкурс за упис студената у прву годину МАСТЕР струковних студија на сва три Одсека Академије струковних студија Шабац у ДРУГОМ УПИСНОМ РОКУ налази се у менију УПИС 2024/25 Конкурс за ...
- ДРУГИ УПИСНИ РОК (Мастер струковне студије) – Конкурсни термини 17. јула 2024.
- ДРУГИ УПИСНИ РОК (Основне струковне студије) – Конкурсни термини 17. јула 2024.
- Препоруке доприноса Торинском процесу, кроз пројекат “Боље тло за боље сутра” у коме је учествовала Академија струковних студија Шабац 14. августа 2024.
Месечне архиве: јун 2017
ПЧЕЛАРСТВО РЕЗУЛТАТИ II ТЕСТА
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ II поена Абаџић Андријана 254/2 12 Аличић Мирса 111/5 12 Арнаутовић Ђорђе 88/5 15 Бркић Андријана 161/1 13 Бирчаковић Жељка 71/1 10 Вуковић Дуња 108/5 7 Глишић Тијана 157/1 13 Дудић Дејана 109/5 13 Ђурђевић … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА: РЕЗУЛТАТИ II ТЕСТА ИЗ ЗАШТИТЕ БИОДИВЕРЗИТЕТА
Презиме и име Број поена МАРИНКОВИЋ МИЛИЦА 8 МАТЕИЈИЋ МИЛИЦА 6 МИЛИЋ НАТАША 7 НИКОЛИЋ ДРАГАНА 7 ПУРЕШЕВИЋ БИЉАНА 4 ТОРБИЦА НЕМАЊА 8 ТОШИЋ СТЕФАН 6
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Смедеревска Паланка: РЕЗУЛТАТИ II ТЕСТА ИЗ ЕКОЛОГИЈЕ
Презиме и име Број поена Борисављевић Стефан 9 Живковић Александра 8 Зарић Јована 8 Милошевић Катарина 9 Петковић Јована 8 Пантић Милица 8 Рокнић Мила 9 Спалевић Немања 8 Симић Анђела 9 Спасојевић Анђела 9 Симић Здравка 8 Миливојевић Стефан … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Смедеревска Паланка: РЕЗУЛТАТИ II ТЕСТА ИЗ БОТАНИКЕ
Презиме и име Број поена Васковић Александар 8 Лукић Данијела 9 Милошевић Александар 9 Ристивојевић Филип 8 Радојевић Сања 5
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Термини за колоквијум
Колоквијуми и преостали тестови, за редовне и ванредне студенте, из предмета: – Корови и њихово сузбијање – Посебна ентомологија – Ентомологија – Посебна фитопатологија – Фитопатологија – Општа ентомологија – Општа фитопатологија – … Наставите са читањем
Објављено под ОБАВЕШТЕЊА
Оставите коментар
Тестови и колоквијуми за студенте из радног односа из предмета Машине и уређаји, Пољопривредне машине
Тестови и колоквијуми за студенте из радног односа из предмета Машине и уређаји и Пољопривредне машине одржаће се у понедељак 05.06.2017. са почетком у 12:00.
Објављено под ОБАВЕШТЕЊА
Оставите коментар
ПЧЕЛАРСТВО РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА ШАБАЦ ЈУН 2017.
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ Аличић Мирса 111/5 6 Арнаутовић Ђорђе 88/5 18 Бирчаковић Жељка 71/1 9 Бркић Андријана 161/1 9 Вуковић Дуња 108/5 11 Глишић Тијана 157/1 9 Дудић Дејана 109/5 10 Ђурђевић Александра 158/1 8 Иванковић Николета … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Трећи и поправни други тест из Екологије
Трећи и поправни други тест из Екологије биће одржани 2.6.2017. године у 8 часова.
Објављено под ОБАВЕШТЕЊА
Оставите коментар
Списак студената који су положили Други колоквијум из Стратегијског пословног планирања одржан у Шапцу 30.05.2017. год.
Марија Брадоњић 136/1…………………………………………………………………………………16 Ивана Гаврић120/1…………………………………………………………………………………………16 Љиљана Вукадиновић 124/1…………………………………………………………………………..16 Наташа Павловић 137/1………………………………………………………………………………….15 Софија Ђорђић 118/1……………………………………………………………………………………..15 Немања Новаковић 128/1……………………………………………………………………………….15 Марко Максимовић 123/1………………………………………………………………………………14 Никола Радановић126/1…………………………………………………………………………………14 Дејан Милић 119/1…………………………………………………………………………………………13 Душан Станојловић 122/1……………………………………………………………………………….13 Богдан Јуришић 121/1…………………………………………………………………………………….13
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар