Пријава испита
Септембарски испитни рок
Јавне одбране радова
Фитомедицина – АКРЕДИТОВАНА
Агрономија – АКРЕДИТОВАНА
Менаџмент – АКРЕДИТОВАН
Мејлови
Категорије
-
Последње објављено
- Пријава испита // 09., 10., и 11. септембар 2024. од 09-14 часова у просторијама Одсека 5. септембра 2024.
- Сви испити заказани 02.09. 2024. године код проф. др Сузане Кнежевић 27. августа 2024.
- Analiza i preporuke doprinosa Torinskom procesu, kroz projekat „Bolje tlo za bolje sutra“ u kome je učestvovala Akademija strukovnih studja Šabac. 14. августа 2024.
- Септембарски испитни рок 12. августа 2024.
- ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА I, II и III ГОДИНЕ ОСНОВНИХ СТРУКОВНИХ И МАСТЕР СТРУКОВНИХ СТУДИЈА ПРИЈАВА ИСПИТА У СЕПТЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ 15. јула 2024.
- Пословна економија 19. јуна 2024.
- Колоквијуми: Загађење и заштита земљишта, Педологија и Агрохемија 17. јуна 2024.
- Управљање људским ресурсима 17. јуна 2024.
- РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ПРАКТИЧНЕ ОБУКЕ У БИЉНОЈ ПРОИЗВОДЊИ I 12. јуна 2024.
- Резултати колоквијума из предмета „Загађење и заштита земљишта“ 11. јуна 2024.
Најновији постови
- Препоруке доприноса Торинском процесу, кроз пројекат “Боље тло за боље сутра” у коме је учествовала Академија струковних студија Шабац 14. августа 2024.Preporuke – Torinski proces Recommendations – Turin process
- Конкурс за упис студената (Основне струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.Конкурс за упис студената у прву годину OСНОВНИХ струковних студија на сва три Одсека Академије струковних студија Шабац у ДРУГОМ УПИСНОМ РОКУ налази се у менију УПИС 2024/25 Конкурс за ...
- Конкурс за упис студената (Мастер струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.Конкурс за упис студената у прву годину МАСТЕР струковних студија на сва три Одсека Академије струковних студија Шабац у ДРУГОМ УПИСНОМ РОКУ налази се у менију УПИС 2024/25 Конкурс за ...
- ДРУГИ УПИСНИ РОК (Мастер струковне студије) – Конкурсни термини 17. јула 2024.
- ДРУГИ УПИСНИ РОК (Основне струковне студије) – Конкурсни термини 17. јула 2024.
- Препоруке доприноса Торинском процесу, кроз пројекат “Боље тло за боље сутра” у коме је учествовала Академија струковних студија Шабац 14. августа 2024.
Архиве категорија: РЕЗУЛТАТИ
Резултати I теста из предмета ИНТЕГРАЛНА ЗАШТИТА од 26.11.2018. године
Милошевић М. 6 Кордић Ј. 6 Јеремић М. 7 Грујић А. 6 Дудић Д. 6 Аличић М. 7 Чекић Н. 6 Симић Б. 6 Арнаутовић Ђ. 6
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Смедеревска Паланка: ИНФОРМАТИКА СА СТАТИСТИКОМ
Rezultati_studenata_2018-2019__RATARSTVO_I_POVRTARSTVO_SP Reztultati_studenata_2018-2019__AGROMENADZMENT_SP Rezultati_studenata_2018-2019__ZASTITA_ZIVOTNE_SREDINE_SP
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Управљање финансијама: резултати I колоквијума
Јовић Жељко 10 бодова Пејкић Вања 13 бодова Мијатовић Крситина 20 бодова Јеличић Милица 15 бодова Мијаиловић Татјана 15 бодова Иванковић Николета 13 бодова
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Економија
Матић Сања 12 бодова Станковић Тамара 20 Антић Никола 12 Бојић Јована 14 Илкић Милица 10 Марић Немања 18 Станимировић Филип 15 Ђукановић Душан 13 Милошевић Мирјана 10
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Економија колоквијум
Васић Тијана 10 бодова Петковић Владимир 10 Николић Ана 13 Милутиновић Ивана 13 Раковић Татјана 15
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Смедеревска Паланка: Лековито биље, Ратарство и Опште ратарство // резултати
Агроменаџмент / Ратарство СП82/1 Понтић Милица 6 Ратарство / Опште ратарство СП46/44 Милошевић Александар 6 СП42/44 Ристивојевић Филип 6 Агроменаџмент / Лековито биље 33/1/2014 Игњатовић Светомир 6
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Смедеревска Паланка: РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ РАТАРСТВА Септембар 2018.
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ Број индекса Оцена 1. Спалевић Немања СП73/1 8 2. Милићевић Данијел СП118/1 7 3. Игњатовић Светомир СП33/1 6
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Резултати испита, октобар 2 код проф.Др Раденка Степића
ПОСЕБНА ФИТОФАРМАЦИЈА: Ристић Немања 6, Спасојевић Маја 6, Бељић Витомир 6, Пајић Алекса 6, Дамњановић Ненад 6, Цурковић Васа 6, Николић Саша 6, Ердевички Милош 6. ВИНОГРАДАРСТВО: Вученовић Никола 6, Крч Синиша 7, Малић Милица 7. КОРОВИ И ЊИХОВО СУЗБИЈАЊЕ: … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
ЗАШТИТА ВОЋА И ВИНОВЕ ЛОЗЕ
ЗАШТИТА ВОЋА И ВИНОВЕ ЛОЗЕ: Ердевички Бојан 6.
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар