Пријава испита
Септембарски испитни рок
Јавне одбране радова
Фитомедицина – АКРЕДИТОВАНА
Агрономија – АКРЕДИТОВАНА
Менаџмент – АКРЕДИТОВАН
Мејлови
Категорије
-
Последње објављено
- Сви испити заказани 02.09. 2024. године код проф. др Сузане Кнежевић 27. августа 2024.
- Analiza i preporuke doprinosa Torinskom procesu, kroz projekat „Bolje tlo za bolje sutra“ u kome je učestvovala Akademija strukovnih studja Šabac. 14. августа 2024.
- Септембарски испитни рок 12. августа 2024.
- ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА I, II и III ГОДИНЕ ОСНОВНИХ СТРУКОВНИХ И МАСТЕР СТРУКОВНИХ СТУДИЈА ПРИЈАВА ИСПИТА У СЕПТЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ 15. јула 2024.
- Пословна економија 19. јуна 2024.
- Колоквијуми: Загађење и заштита земљишта, Педологија и Агрохемија 17. јуна 2024.
- Управљање људским ресурсима 17. јуна 2024.
- РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ПРАКТИЧНЕ ОБУКЕ У БИЉНОЈ ПРОИЗВОДЊИ I 12. јуна 2024.
- Резултати колоквијума из предмета „Загађење и заштита земљишта“ 11. јуна 2024.
- У склопу пројекта “ Боље тло за боље сутра“ (BS2BT) 05.06.2024, успешно је спроведен тренинг полазника на Академији струковних студија Шабац // As part of the project „Better soil for a better tomorrow“ (BS2BT) on 05.06.2024, the training of participants at the Academy of partner projects of construction studies was successfully launched 7. јуна 2024.
Најновији постови
- Препоруке доприноса Торинском процесу, кроз пројекат “Боље тло за боље сутра” у коме је учествовала Академија струковних студија Шабац 14. августа 2024.Preporuke – Torinski proces Recommendations – Turin process
- Конкурс за упис студената (Основне струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.Конкурс за упис студената у прву годину OСНОВНИХ струковних студија на сва три Одсека Академије струковних студија Шабац у ДРУГОМ УПИСНОМ РОКУ налази се у менију УПИС 2024/25 Конкурс за ...
- Конкурс за упис студената (Мастер струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.Конкурс за упис студената у прву годину МАСТЕР струковних студија на сва три Одсека Академије струковних студија Шабац у ДРУГОМ УПИСНОМ РОКУ налази се у менију УПИС 2024/25 Конкурс за ...
- ДРУГИ УПИСНИ РОК (Мастер струковне студије) – Конкурсни термини 17. јула 2024.
- ДРУГИ УПИСНИ РОК (Основне струковне студије) – Конкурсни термини 17. јула 2024.
- Препоруке доприноса Торинском процесу, кроз пројекат “Боље тло за боље сутра” у коме је учествовала Академија струковних студија Шабац 14. августа 2024.
Архиве категорија: РЕЗУЛТАТИ
Смрдеревска Паланка / /РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ КОЛОКВИЈУМА ИЗ УПРАВЉАЊА ПРОЈЕКТИМА
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ БРОЈ БОДОВА Ивановић Срећко 19 Стојковић Катарина 19 Вујиновић Марија 20 Стевановић Кристијан 11 Илић Ивана 20 Батинић Александар 11 Вићентијевић Никола 12 Исаиловић Валентина 20 Страињевић Славица 15 Цанић Милена 17 Станичић Наташа 11 Ђурић Ивана … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ КОЛОКВИЈУМА ИЗ УПРАВЉАЊА ПРОЈЕКТИМА ОДРЖАНОГ 03. 12. 2019.
ПРЕЗИМЕ И ИМЕ БРОЈ БОДОВА Кажанегра Тијана 16 Велић Марија 10 Радовановић Ивана 17 Трифуновић Јелена 17 Маглов Николина 10 Матић Катарина Усмени Тадић Николина 10 Глигорић Теодора Усмени Панић Кристина Усмени Гагић Јована 168/5 11 Врачарић Александра 19 Стевић … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Резултати првог теста из хемије
Rezultati I testa iz hemije
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА ИЗ ИНФОРМАТИКЕ СА СТАТИСТИКОМ
Други круг (1)
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Смедеревска Паланка // Управљање финансијама
Живковић Немања 10 бодова Стојковић Катарина 14 Рудеж Мирјана 15 Цанић Милена 13 Батинић Александар 10 Станичић Наташа 10 Стојиновић Љубиша 14 Илић Ивана 13
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Смедеревска Паланка // Економија
Маринковић Марко 10 бодова Ћопић Горанка 13 Стевановић Александар 15 Марјановић Стеван 10 Максимовић Никола 10 Ивановић Тамаара 17 Талијан Тијана 10 Ивковић Југослав 10
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Управљање финансијама
Трифуновић Јелена 19 Радовановић Ивана 16 Максимовић Александра 20 Савић Младен 13 Којић Невена 17 Врачаревић Александра 18 Кажанегра Тијана 18 Марељ Никола 10 Пајовић Марина 18 Стевић Јелена 12 Јовановић Александра 10 Велић Марија 15
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Економија
Јокић Наташа 17 бодова Весић Ивана 17 Максић Ана 18 Максимовић Саво 10 Поповић Никола 10 Поповић Зоран 10 Степић Бојана 20 Поповић Ана 12 Ћулибрк Михаијло 12 Симић Милица 10 Гајић Тијана 13 Јовановић Дејан 10 Маровић Маријана 16 … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Ратарство, Лековито биље
REZULTATI ISPITA IZ RATARSTVA SMEDEREVSKA PALANKA 09. 2019. Atanasković Marija 8 Milutinović Jovana 10 REZULTATI ISPITA IZ LEKOVITOG BILJA SMEDEREVSKA PALANKA 09. 2019. Joksimović Dušan 7 Milutinović Jovana 7 Atanasković Marija 7 Pantić Milica 7
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
СМЕДЕРЕВСКА ПАЛАНКА //РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА У СЕПТЕМБАРСКОМ РОКУ ОД 23. 08. 2019.
ОДРЖИВА ПОЉОПРИВРЕДА Име и презиме Поени Оцена 1. Катарина Јањић 72 8 (осам) КРМНО БИЉЕ Име и презиме Поени Оцена 1.Урошевић Кристина 75 8 (осам) 2. Шиљић Милица 77 8 (осам) 3. Младеновић Стеван 63 … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар