Пријава испита
Септембарски испитни рок
Јавне одбране радова
Фитомедицина – АКРЕДИТОВАНА
Агрономија – АКРЕДИТОВАНА
Менаџмент – АКРЕДИТОВАН
Мејлови
Категорије
-
Последње објављено
- Сви испити заказани 02.09. 2024. године код проф. др Сузане Кнежевић 27. августа 2024.
- Analiza i preporuke doprinosa Torinskom procesu, kroz projekat „Bolje tlo za bolje sutra“ u kome je učestvovala Akademija strukovnih studja Šabac. 14. августа 2024.
- Септембарски испитни рок 12. августа 2024.
- ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА I, II и III ГОДИНЕ ОСНОВНИХ СТРУКОВНИХ И МАСТЕР СТРУКОВНИХ СТУДИЈА ПРИЈАВА ИСПИТА У СЕПТЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2023/2024. ГОДИНЕ 15. јула 2024.
- Пословна економија 19. јуна 2024.
- Колоквијуми: Загађење и заштита земљишта, Педологија и Агрохемија 17. јуна 2024.
- Управљање људским ресурсима 17. јуна 2024.
- РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ПРАКТИЧНЕ ОБУКЕ У БИЉНОЈ ПРОИЗВОДЊИ I 12. јуна 2024.
- Резултати колоквијума из предмета „Загађење и заштита земљишта“ 11. јуна 2024.
- У склопу пројекта “ Боље тло за боље сутра“ (BS2BT) 05.06.2024, успешно је спроведен тренинг полазника на Академији струковних студија Шабац // As part of the project „Better soil for a better tomorrow“ (BS2BT) on 05.06.2024, the training of participants at the Academy of partner projects of construction studies was successfully launched 7. јуна 2024.
Најновији постови
- Препоруке доприноса Торинском процесу, кроз пројекат “Боље тло за боље сутра” у коме је учествовала Академија струковних студија Шабац 14. августа 2024.Preporuke – Torinski proces Recommendations – Turin process
- Конкурс за упис студената (Основне струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.Конкурс за упис студената у прву годину OСНОВНИХ струковних студија на сва три Одсека Академије струковних студија Шабац у ДРУГОМ УПИСНОМ РОКУ налази се у менију УПИС 2024/25 Конкурс за ...
- Конкурс за упис студената (Мастер струковне студије) – ДРУГИ уписни рок 17. јула 2024.Конкурс за упис студената у прву годину МАСТЕР струковних студија на сва три Одсека Академије струковних студија Шабац у ДРУГОМ УПИСНОМ РОКУ налази се у менију УПИС 2024/25 Конкурс за ...
- ДРУГИ УПИСНИ РОК (Мастер струковне студије) – Конкурсни термини 17. јула 2024.
- ДРУГИ УПИСНИ РОК (Основне струковне студије) – Конкурсни термини 17. јула 2024.
- Препоруке доприноса Торинском процесу, кроз пројекат “Боље тло за боље сутра” у коме је учествовала Академија струковних студија Шабац 14. августа 2024.
Архиве аутора: admin
Управљање људским ресурсима колоквијум
Поправни I колоквијум положили су: 1. Мијаиловић Ивана – 10 бодова 2. Радојчић Милица – 10 бодова Поправни II колоквијум положили су: 1. Сокановић Сретена – 12 бодова 2. Станишић Тијана – 10 бодова 3. Танасић Наташа – 10 бодова … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Агробизнис колоквијум
Николић Александар 24 поена Ђурић Никола 20
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Глобални изазови кроз призму руралног развоја у сектору пољопривреде и туризма
Глобални изазови кроз призму руралног развоја у сектору пољопривреде и туризма
Објављено под КОРИСНИ ЛИНКОВИ
Оставите коментар
Резултати другог теста из предмета Пољопривредне машине, 16.05.2023.
Положили: 1. Радиша Ивановић 20 2. Катарина Андрић 18 3. Јована Ковачевић 16 4. Милан Мањенчић 15 5. Боривој Јадрановић 13 6. Маја Антонијевић 13 7. Јелена Весић 13 8. Милош Грубор 12 9. Марија Урошевић 12 10. Јован Мањенчић … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Рурални развој и туризам
Милица Маторкић 12/15 Иван Миладиновић 12/15Теодора Ђорђевић 5/15 Милош Натстић 08/15 Сашка Ђорђевић 11/15 Данијел Аксић 10/15 Сара Васић 10/15 Ивана Андрић 10/10 Бојана Радовић 14/15 Катарина Арсеновић 10/10 Саша Костадиновић 08/15 Ивана Фирауновић 12/15 Ребека Тмушић 12/15
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
др Љиљана Танасић, проф. ће бити одсутна
др Љиљана Танасић, проф. ће бити одсутна од 15.05. до 02.06.2023. године.
Објављено под ОБАВЕШТЕЊА, СЕКРЕТАРИЈАТ
Оставите коментар
РЕЗУЛТАТИ II КОЛОКВИЈУМА ИЗ ПРЕДМЕТА ОСНОВИ РАЧУНОВОДСТВА
1. Јелена Тмушић 12 бодова 2. Наташа Танасић 10 бодова 3. Данијела Коларић 12 бодова 4. Емилија Деспотовић 13 бодова 5. Ђорђе Бабић 11 бодова
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
РЕЗУЛТАТИ I КОЛОКВИЈУМА ИЗ ПРЕДМЕТА СИСТЕМ УПРАВЉАЊА ОТПАДОМ 12.05.2023.
1. Марина Глигорић – 20 бодова 2. Лидија Новаковић – 22 бодова 3. Јована Михаиловић – 15 бодова 4. Исидора Јелић – 21 бодова 5. Никола Антић – 15 бодова 6. Данијел Деспотовић – 13 бодова 7. Слађана Кујунџић – … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
Резултати II колоквијума – Управљање људским ресурсима
1. Лазаревић Катарина – 15 бодова 2. Деспотовић Емилија – 10 бодова 3. Тешић Маријана – 13 бодова 4. Мијаиловић Ивана – 10 бодова 5. Глишић Маријана – 10 бодова 6. Богићевић Маја – 18 бодова 7. Миљковић Сара – … Наставите са читањем
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар
РЕЗУЛТАТИ II КОЛОКВИЈУМА ИЗ ПРЕДМЕТА ПОНАШАЊЕ И ЗАШТИТА ПОТРОШАЧА
1. Урош Чупић 20 бодова 2. Наташа Ранковић 20 бодова 3. Драгана Бижић 18 бодова 4. Срећко Перић 12 бодова 5. Александра Стефановић 12 бодова 6. Јована Тетиковић 14 бодова 7. Бојана Аврамовић 20 бодова
Објављено под РЕЗУЛТАТИ
Оставите коментар